Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Інструмент соціальної справедливості - безоплатна правова допомога

Деталі

pre 1    Під такою назвою 18 вересня в Ужгороді відбулася регіональна пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем БПД з різних країн.

    Під час конференції було презентовано український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, обговорено питання доступності та якості правових послуг.
    Директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець розповів про шлях становлення та розвиток системи безоплатної правової допомоги, починаючи з 2011 року - дати прийняття Закону України «Про безоплатну правову допомогу», трансформацію системи та розширення кола суб’єктів на безоплатну вторинну правову допомогу, про основні цілі та стратегічні перспективи розвитку системи БПД. Керівник центру представив український та регіональний досвід Закарпаття з надання правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян. В.Попадинець, наголосив, що безоплатна правова допомога діє і про неї треба знати. Вона не тільки дає можливість всім громадянам озброїтись правовими знаннями, але захищає і допомагає тим особам, які не мають коштів на адвоката, вирішувати свої проблеми у правовий спосіб за рахунок держави
     Успішні кейси представили адвокати Оксана Андрейкович та Олеся Сідун, а свої життєві історії та як їм, завдяки системі БПД вдалося відновити справедливість, розповіли клієнти, запрошені до участі у заході.
    Також під час пресконференції було презентовано відеоролики з історіями реальних людей, котрим завдяки роботі системи безоплатної правової допомоги вдалось захистити свої порушені права.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

2011554
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2386
2623
11548
1928562
5009
78415
2011554
Ваш IP: 172.69.63.244
Время: 2020-04-02 19:42:03
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua