Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Студенти-першокурсники позмагалися у правознавстві та дізналися про свої права на безоплатну правову допомогу

Деталі

 uni 7   Команда фахівців Регіонального та Ужгородського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги 27 вересня провела правопросвітницький захід для студентів-першокурсників факультету історії та міжнародних відносин УжНУ.
    Цього дня студенти отримали чимало нової та корисної інформації. Зокрема, про право кожного на безоплатну первинну правову допомогу та законодавчо визначених категорій громадян – малозабезпечені, учасники бойових дій, внутрішні переселенці, діти, особи, які стали жертвами насильства тощо – на представництво інтересів у судах, перед органами державної влади за рахунок держави.

    Заступник директора Регіонального центру Лариса Фучко також розповіла присутнім про кампанію «Відповідальне батьківство», та їхню можливість скористатися податковою знижкою на навчання, яка передбачає повернення близько 18% витрачених на навчання коштів.
    Молодь отримала інформаційні матеріали про систему БПД та дізналася, що отримати безоплатну правову допомогу можна, звернувшись до найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги, або зателефонувавши за єдиним контакт-номером 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

uni 1
    Також першокурсники отримали чудову нагоду показати свої знання з права, взявши участь в грі «Важниця», спрямованій на підвищення рівня правової освіти молоді. Студенти розділилися на команди, й відповідали на запитання з секторів «Рідне право», «Правовий двобій», «Феміда», «Загадка Феміди» тощо. Учасники гри показали чудові знання українського законодавства та виявили високу ерудицію, інтелект, шукаючи вихід із складних життєвих ситуацій. Команди-переможці отримали заслужені призи та нову корисну інформацію. Адже поінформований – значить озброєний!

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

2011360
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2192
2623
11354
1928562
4815
78415
2011360
Ваш IP: 172.69.68.250
Время: 2020-04-02 17:51:39
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua