Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Життя без насильства: година спілкування зі студентами

Деталі

spilk 1    У середу, 28 листопада, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області провели годину спілкування в Ужгородській міській бібліотеці.
   «Життя без насильства» - такою була тема зустрічі зі студентами-другокурсниками Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, яка відбулась у рамках проведення Міжнародної правової акції «16 днів проти насильства».

    Представник управління юстиції Леся Тимчук поспілкувалась зі студентами на тему «Як протидіяти домашньому насильству». Зокрема, було обговорено що таке домашнє насильство, які є форми домашнього насильства, який захист гарантовано постраждалим та де і як можна отримати правову допомогу жертвам насильства.

spilk 3
    Заступник директора Регіонального центру Лариса Фучко розповіла студентам про їхні права; врахування їхньої думки при вирішенні питань, що стосуються їхнього життя та багато інших питань щодо правових орієнтирів для юнацтва.
    Упродовж зустрічі також була порушена тема булінгу. Фахівці розповіли студентам які є види булінгу, як протидіяти цьому ганебному явищу, до кого звертатися коли тебе цькують однолітки.
    Студенти переглянули відеоролики з порушених тем та отримали інформаційні буклети про домашнє насильство та правові орієнтири дитини.

spilk 2

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1041182
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
276
1354
7893
969901
22327
39635
1041182
Ваш IP: 46.229.168.147
Время: 2018-12-16 07:22:24
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua