Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Головна

Тиждень захисту прав ветеранів стартував на Закарпатті

Деталі

hospit 2    У вівторок, 9 жовтня, в межах інформаційної кампанії "Права захисників" на Закарпатті стартував Тиждень захисту прав ветеранів, який має на меті інформування учасників бойових дій та ветеранів про їхні права.

    Цього дня фахівці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, Регіонального та Ужгородського центрів з надання БВПД провели зустріч із ветеранами війни в Закарпатському обласному госпіталі. Фахівці роз’яснили ветеранам порядок отримання земельної ділянки, повідомили про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд у міському транспорті тощо. Також заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Іван Голубка ознайомив присутніх із порядком надання безоплатної правової допомоги, зазначивши які категорії громадян мають право на представництво у судах, перед органами державної влади тощо за рахунок держави.

hospit 1
    Також фахівці поінформували учасників зустрічі про пілотні проекти Мін'юсту, електронний портал "Он-лайн будинок юстиції" та надали їм буклети консультативного характеру, видані у рамках проекту «Я маю право!» та інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1041341
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
435
1354
8052
969901
22486
39635
1041341
Ваш IP: 54.36.148.174
Время: 2018-12-16 08:57:55
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua