Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Фахівці Регіонального центру взяли участь у «Дні кар’єри ЄС»

Деталі

karjera eu   У п’ятницю, 28 вересня, в головному корпусі УжНУ відбувся «День кар’єри ЄС». Організатори заходу мали на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Упродовж заходу студенти університету та інші відвідувачі могли отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання та стажування за кордоном, отримати консультації від представників різних організацій.

    Про можливість стажування у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області студентській молоді розповіли фахівці центру. Також працівники Регіонального та Ужгородського центрів інформували відвідувачів заходу про систему безоплатної правової допомоги, надавали консультації та інформаційні матеріали. Разом із фахівцями ГТУЮ у Закарпатській області представники системи БПД також розповідали молоді про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформаційні кампанії СтопБулінг та Чужих дітей не буває, інші пілотні проекти Мінюсту, а також поширювали буклети консультативного характеру, видані у рамках проекту.
    Нагадуємо: за безоплатною правовою допомогою звертайтесь до фахівців найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті. Єдиний номер контакт-центру системи БПД 0800 213103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, цілодобово).

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1041182
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
276
1354
7893
969901
22327
39635
1041182
Ваш IP: 46.229.168.147
Время: 2018-12-16 07:22:24
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua