Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Команда БПД та юстиції провели робочу зустріч із колективом Держказначейства

Деталі

kazna 5  З метою розвитку партнерства, налагодження співпраці у сфері надання безоплатної правової допомоги різним категоріям осіб, 6 лютого директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Марія Рішко, начальник відділу комунікацї та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Оксана Дудаш та представники ГТУЮ у Закарпатській області завітали до Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області.

   До заходу долучилися заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області Вікторія Логін та працівники всіх структурних підрозділів управління.

kazna 6

kazna 4

    Під час зустрічі працівники системи безоплатної правової допомоги поінформували присутніх про специфіку роботи Ужгородського місцевого центру з надання БВПД та Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області, види правових послуг та категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
  Крім того, фахівці розповіли присутнім про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!» та зазначили, що команда юстиції та БПД активно реалізує загальнонаціональний проект, який допомагає підвищити юридичну грамотність та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

kazna 8

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0559869
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
989
625
5400
493838
28132
42676
559869
Ваш IP: 109.95.47.213
Время: 2018-02-25 13:13:06
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua