Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Співпраця та широке партнерство – запорука успіху системи БПД

Деталі

robocha   У четвер, 1 лютого, відбулася робоча зустріч директорів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василя Попадинця та Ужгородського місцевого центру Михайла Давиденка з заступницею голови ГО «Закарпаття-Донбас» Тетяною Хорошиловою та начальником Михайлівського бюро правової допомоги юрисдикції Мелітопольського місцевого центру Юлією Гуменюк, яка наразі проходить стажування в громадському секторі в Ужгороді у рамках проекту «Містки громадської активності».


    Учасники зустрічі обговорили питання співпраці з громадською організацією «Закарпаття-Донбас» з метою ефективного вирішення проблем внутрішньо переселених осіб, проведення спільних правопросвітницьких заходів та реалізації проекту «Я маю право!».
    Досвідом роботи Михайлівського бюро правової допомоги із закарпатськими колегами поділилася Юлія Гуменюк. Учасники зустрічі обговорили можливість подальшої співпраці та обміну досвідом між фахівцями та адвокатами двох областей.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0559869
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
989
625
5400
493838
28132
42676
559869
Ваш IP: 109.95.47.213
Время: 2018-02-25 13:13:06
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua