Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

На Міжгірщині стартувала VIII Всеукраїнська зимова правнича школа

Деталі

winter sch 1    У вівторок, 30 січня, під егідою Міністерства юстиції України, у селі Верхньому Студеному на Міжгірщині розпочала свою роботу VIII Всеукраїнська зимова правнича школа за організації Координаційної ради молодих юристів України при Мінюсті та підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках програми «Нове правосуддя».

    Серед учасників зимової школи: представники Координаційної ради молодих юристів України, Департаменту реєстрації та систематизації правових актів МЮУ, Ради суддів України, Дніпропетровського міського центру волонтерів, Адвокатського об’єднання «Адвокатське бюро Катерини Ковалевської», ГТУЮ у Закарпатській області, Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області, телеканалу U.A.перший та інші.
    З вітальним словом до учасників звернулися голова Координаційної ради молодих юристів України Андрій Бутенко та заступник голови Євген Которобай, які розповіли про завдання-проекти на весь період роботи школи. У відкритті заходу взяли участь начальник ГТУЮ у Закарпатській області Руслана Натуркач та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець.

winter sch 3
    Директор Регіонального центру розповів присутнім про діяльність системи БПД на Закарпатті, ознайомив з основними результативними показниками роботи центру за 2017-й рік, зазначивши, що з кожним роком до фахівців звертається все більше краян, що свідчить про зростаючу довіру краян до системи безоплатної правової допомоги та потребу у захисті прав громадян. Також В.Попадинець зазначив, що пріоритетами роботи у 2018-му році є посилення правових можливостей громад, підвищення якості надання безоплатної правової допомоги та покращення правової свідомості громадян через інформування, правопросвітницькі заходи та завдяки реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».
    Як зазначають організатори, метою школи, яка триватиме до 4 лютого, є формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями. Тож на її учасників чекає насичена програма: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів-адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку, гірськолижний відпочинок, екскурсії та неформальне спілкування.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0962673
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
735
1519
9173
889032
32100
49703
962673
Ваш IP: 46.229.168.146
Время: 2018-10-20 09:59:27
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua