Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Партнерство заради захисту прав людини

nas 2    У середу, 13 вересня, відбулася робоча зустріч заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Лариси Фучко з головами Ужгородської організації Спілки жінок України Валентиною Митровцій та Закарпатської громадської жіночої організації «ВЕСТА» Інною Сабадош.

    Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці між Регіональним центром та вищевказаними громадськими організаціями з метою покращення захисту прав людини у контексті попередження насильства у сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми. Також сторони домовилися про укладення Меморандумів про співпрацю та проведення спільних правопросвітницьких заходів, семінарів, лекцій тощо.

nas 1
    Під час зустрічі Лариса Фучко також акцентувала на тому, що працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги завжди готові надати фахові юридичні консультації усім, хто цього потребує, або, у випадку належності до визначених законодавчо категорій громадян, представництво інтересів у судах, державних органах, органах місцевого самоврядування тощо.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0512461
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
88
737
6322
443165
23400
37454
512461
Ваш IP: 54.82.57.154
Время: 2018-01-20 05:35:10
   
© 2015-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua