Регіональний центр з НВБПД у Закарпатській області змінив елетронну пошту. Нова електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Регіональний центр з НВБПД у Закарпатській області змінив контактний номер телефону Київстар. Новий контактний номер - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.7-628-50-34

 

Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

navch z adv 2    У четвер, 29 червня, в Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області відбулася робоча зустріч з адвокатами щодо обговорення складних та актуальних питань, які виникають під час надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    У заході під головуванням директора Регіонального центру Василя Попадинця взяли участь начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Павло Марамигін, заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Віра Гут, заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Голубка, директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД та адвокати, які здійснюють представництво інтересів громадян у судах за рахунок держави.

navch z adv 1
    Упродовж зустрічі обговорювалися питання забезпечення надання своєчасної та якісної безоплатної вторинної правової допомоги, дотримання умов та продовження терміну дії контрактів. Також сторони обговорили проблемні питання, які виникають у адвокатів під час надання безоплатної вторинної правової допомоги, та радилися як уникати конфліктних ситуацій у майбутньому.
    Підсумовуючи зустріч з адвокатами, директор РЦ В.Попадинець наголосив на важливості забезпечення якості безоплатної вторинної правової допомоги громадянам та дотримання умов контракту обома сторонами.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0322294
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
451
490
1764
261631
17381
28150
322294
Ваш IP: 213.180.203.5
Время: 2017-07-26 21:32:53
   
© 2015-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua