Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Робоча зустріч з адвокатами

Деталі

navch z adv 2    У четвер, 29 червня, в Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області відбулася робоча зустріч з адвокатами щодо обговорення складних та актуальних питань, які виникають під час надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    У заході під головуванням директора Регіонального центру Василя Попадинця взяли участь начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Павло Марамигін, заступник начальника відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Віра Гут, заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Голубка, директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД та адвокати, які здійснюють представництво інтересів громадян у судах за рахунок держави.

navch z adv 1
    Упродовж зустрічі обговорювалися питання забезпечення надання своєчасної та якісної безоплатної вторинної правової допомоги, дотримання умов та продовження терміну дії контрактів. Також сторони обговорили проблемні питання, які виникають у адвокатів під час надання безоплатної вторинної правової допомоги, та радилися як уникати конфліктних ситуацій у майбутньому.
    Підсумовуючи зустріч з адвокатами, директор РЦ В.Попадинець наголосив на важливості забезпечення якості безоплатної вторинної правової допомоги громадянам та дотримання умов контракту обома сторонами.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0668257
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
122
1486
6348
596019
44305
59382
668257
Ваш IP: 54.224.100.134
Время: 2018-04-26 02:52:07
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua