Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 370 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Представники Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини провели консультування у Регіональному центрі

Деталі

meet 1    23 червня представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Закарпатській області Іван Алмаші та головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Марія Філіп провели правороз’яснювальну роботу у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Ужгородському місцевому центрі з надання БВПД.


    Фахівці поспілкувались із заступником директора Регіонального центру Ларисою Фучко, начальником відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Оксаною Дудаш та начальником відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання безоплатної правової допомоги Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Марією Рішко.
    Метою заходу було роз’яснення щодо надання консультацій громадянам, які мають намір звернутись до Європейського суду з прав людини. Учасники зустрічі обговорили основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також процедури подачі, прийняття та розгляду заяв Європейським судом з прав людини.
    Упродовж заходу сторони домовились про налагодження співпраці та проведення спільних заходів – семінарів, круглих столів тощо – з метою об'єднання зусиль органів державної влади, громадських організацій та громадянського суспільства для протидії дискримінації та порушень прав людини, підвищення правової грамотності серед громадян.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0755290
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1832
2260
4092
689105
29983
47933
755290
Ваш IP: 172.16.1.85
Время: 2018-06-19 11:32:02
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua