Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Україна впроваджуватиме кращі практики правосуддя для дітей

zastavka4  14 березня 2018 року відбулося підписання багатостороннього Меморандуму щодо впровадження та поширення кращих практик правосуддя для дітей. Меморандум про взаєморозуміння укладено між Міністерством юстиції України, Координаційним центром з надання правової допомоги, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Програмою USAID «Нове правосуддя».

Детальніше:

Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 12.03.2018 по 16.03.2018 року

buro pd   У бюро правової допомоги за період 12.03.2018 по 16.03.2018 року зареєстровано 169 звернень від громадян, у тому числі: у бюро Ужгородського МЦ – 39, Мукачівського МЦ – 33, Хустського МЦ – 97.
  Після проведення відповідної перевірки наданих громадянами документів для 10 осіб (у тому числі, 9 малозабезпечених та одного потерпілого) призначено адвокатів та працівників відділів представництва для захисту їхніх інтересів.

Правовий урок для майбутніх музикантів провели фахівці БПД та юстиції

muz 1    У середу, 14 березня, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Головного територіального управління юстиції провели правовий урок для студентів-другокурсників Ужгородського музичного коледжу імені Д.Задора.

Детальніше...

Відмова від спадщини та правові наслідки такої відмови: консультація фахівця

vidmova    З моменту відкриття спадщини у спадкоємців постає питання: як правильно та швидко оформити свої спадкові права? Чинне законодавство встановлює термін тривалістю 6 місяців, упродовж якого спадкоємці можуть заявити про своє бажання оформити спадщину або відмовитися від неї.

Детальніше...

Пенсія за віком: консультація фахівця

pensij za vikom  13 березня директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Олександр Стан  провели прийом громадян у дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги в Обласному госпіталі ветеранів війни. На прийом звернулося 5 громадян з різних правових питань. Один із клієнтів цікавився питанням порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, якому було надано наступну правову консультацію.

Детальніше...

Поінформований – значить захищений!

na sait hust    Фахівці системи БПД на Закарпатті, з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги якомога більшої кількості мешканців краю, проводять прийоми громадян, правопросвітницькі заходи, робочі зустрічі, тощо, під час яких інформують краян про їхні права та навчають як їх захистити, надають консультації та роз’яснення з конкретних проблемних питань, роз’яснюють ключові реформи у сфері освіти та медицини та інформують про реалізацію проекту «Я маю право!».

Детальніше...

Міжнародні експерти підтримують вектор розвитку системи БПД

07.03.2018 PE 7   5 березня у Координаційному центрі відбулася зустріч з експертною групою консультантів Ради Європи та канадських експертів.
  Під час зустрічі обговорювався передовий досвід, пов’язаний з різними елементами управлінських моделей БПД, та варіантів, що можуть бути застосовними та доцільними для впровадження в Україні.

Детальніше:

Більше статей...

 1. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 05.03.2018 по 07.03.2018 року
 2. 86 відсотків клієнтів оцінили роботу працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги на відмінно
 3. Відстояти право на пенсію чорнобильцю допоміг адвокат системи БПД
 4. Потрібні на роботу
 5. Адвокати, які надають безоплатну правову допомогу у резонансних справах, повинні бути захищені від зовнішнього впливу чи тиску
 6. Оновлений КІАС врахує пріоритети розвитку системи БПД
 7. Оголошення про вакансію
 8. Олексій Бонюк: Система БПД захищає права найбільш вразливих та пільгових категорій українців
 9. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 26.02.2018 по 03.03.2018 року
 10. Робочі будні фахівців Мукачівського місцевого центру
 11. Консультуємо: куди звертатися у випадку втрати чи пошкодження правовстановлюючих документів на житло чи землю.
 12. Начальник відділу представництва Хустського місцевого центру допоміг дитині – круглій сироті захистити своє право на спадкове майно
 13. Фахівці системи БПД консультують краян з правових питань та інформують про реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!"
 14. Правопросвітницький захід для працівників обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування провела команда БПД та юстиції
 15. У Києві відбулася заключна стратегічна сесія планування діяльності системи БПД
   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0600711
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
151
1489
1640
528169
36128
32846
600711
Ваш IP: 141.8.142.65
Время: 2018-03-20 03:50:25
   
© 2015-2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua