Регіональний центр з НВБПД у Закарпатській області змінив елетронну пошту. Нова електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Регіональний центр з НВБПД у Закарпатській області змінив контактний номер телефону Київстар. Новий контактний номер - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.7-628-50-34

 

Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 133 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Флеш моб до Дня студента

23732395 494762517561956 153906048 o    Напередодні Дня студента, за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, відразу у чотирьох локаціях в Ужгороді пройшов правопросвітницький флеш-моб.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №30

logodagest N30  Вийшов 30-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
 У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше:

До уваги адвокатів! Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

adv ogolosh    Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше:

Неформатний підхід до обговорення проблем ВПО

peresel 4    У четвер, 16 листопада, за ініціативи радника Мінсоцполітики з питань ВПО на Закарпатті Анжели Бабкіної, відбулося неформальне засідання-гра «Переселенська блуканина» для представників громадських організацій, які сприяють вирішенню проблем внутрішньо переміщених осіб у краї. До участі в заході долучилися працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД. 

Детальніше...

Виїзне консультування громадян у Міжгір'ї

Popad mizgirja    У четвер, 16 листопада, в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець та начальник Головного територіального управління юстиції  у Закарпатській області Руслана Натуркач провели спільний прийом громадян у смт. Міжгір’я.

Детальніше...

Що робити у разі втрати Державного акту на право власності на земельну ділянку: консультація фахівця

derzavnyy akt  Інформація з Державного реєстру прав за бажанням особи, в інтересах якої встановлено, змінено або припинено обтяження, або уповноваженої нею особи може бути надана у паперовій формі державним виконавцем шляхом її друку за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на аркушах паперу форматом А4 без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора.

Детальніше...

Фахівці системи БПД консультували пенсіонерів, інвалідів та учасників АТО

    У вівторок, 14 листопада, директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Марія Рішко та заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД в Закарпатській області Іван Голубка провели консультування у дистанційному пункті доступі до БПД на базі Обласного госпіталю ветеранів війни. На прийомі були присутні 20 громадян, яких цікавили різноманітні правові питання.

Детальніше...

Більше статей...

 1. У регіонах представили методичні рекомендації з розробки та виконання програм надання безоплатної правової допомоги
 2. Робочі будні закарпатської команди БПД
 3. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 06.11.2017 по 10.11.2017 року
 4. Виїзне консультування громадян на Берегівщині
 5. Міжвідомча нарада з документування осіб без громадянства відбулася на Ужгородщині
 6. Обмін досвідом
 7. Про правову допомогу біженцям та шукачам притулку говорять на регіональній конференції у Молдові
 8. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 30.10.2017 по 03.11.2017 року
 9. Омбудсман та його регіональні представники зможуть інформувати систему БПД про випадки затримання осіб, їх арешту та тримання під вартою
 10. Представлено огляд системи надання безоплатної правової допомоги в Україні
 11. Як звернутися до Європейського суду з прав людини: консультація фахівців Перечинського бюро правової допомоги
 12. Робоча зустріч на Ужгородщині
 13. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №29
 14. Над удосконаленням законодавства у сфері БПД працює робоча група в Києві
 15. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 16.10.2017 по 20.10.2017 року
   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0435163
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1013
1561
11067
362947
24774
32644
435163
Ваш IP: 54.81.139.56
Время: 2017-11-19 14:32:44
   
© 2015-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua