Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Представники системи БПД беруть участь у консультаціях Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців щодо плану операцій в Україні вподовж наступних років

kons OON    22 березня у столиці відбулися Консультації Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (далі – УВКБ ООН) з приводу Плану операцій в Україні. Ці консультації мають на меті обговорити стратегічні цілі та дії, пов’язані з внутрішньо переміщеними особами, біженцями та особами без громадянства. Учасники консультацій – широке коло урядових та неурядових організацій в Україні та міжнародних партнерів, зокрема, представників УВКБ ООН з різних країн. Систему безоплатної правової допомоги в Україні на консультаціях представили перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок та начальниця управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук.

Про особливості укладення договору дарування будинку консультують фахівці Перечинського бюро правової допомоги

house gift    22 березня  заступник начальника Перечинського бюро правової допомоги Тетяна Кость разом із фахівцями Ужгородського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзні прийоми у віддаленій сільській місцевості: селі Мокра на базі загальноосвітньої школи І ст., с. Раково – в сільській бібліотеці та сільському клубі, у с. Завбуч  Перечинського району.
    Працівники БПД провели вуличні інформування у вищезгаданих населених пунктах, розклеїли інформаційні повідомлення «До відома громадян» та розповсюдили  інформаційні матеріали, в яких зазначено основні види послуг та адреси бюро правової допомоги.

Детальніше...

Покращення інформування про безоплатну правову допомогу нацменшин

DSCN7745    У середу, 22 березня, в Закарпатській ОДА за круглим столом обговорювали шляхи покращення поінформованості про безоплатну правову допомогу нацменшин краю. У заході, організованому Регіональним центром з надання БВПД та Головним територіальним управлінням юстиції в Закарпатській області, взяли участь директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко, заступник начальника відділу національностей та релігій Закарпатської ОДА Наталія Шутанич, виконавчий директор ПФ «Розвиток» Наталія Козир, представники громадських об’єднань національних меншин, правозахисники.

Детальніше...

Консультування в Перечинському РЦЗ

perechin konsult    У п’ятницю, 17 березня, з метою розширення доступу вразливих соціальних груп населення  до безоплатної правової допомоги, головний спеціаліст Перечинського бюро правової допомоги Іванна Хом’як провела черговий прийом громадян у дистанційному пункті консультування –  Перечинському районному центрі зайнятості.

Детальніше...

Основні принципи європейської адвокатської професії

Tomorrows lawyer 1500x600 1500x600 acf cropped    Шановні колеги та учасники Програми «Адвокат Майбутнього», представляємо до вашої уваги адаптований переклад Хартії основних принципів європейської адвокатської професії (Charter of Core Principles of the European Legal Profession (надалі — «Хартія») та офіційного коментаря до неї.

Детальніше...

Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 13.03.2017 по 17.03.2017 року

buro pd    У бюро правової допомоги за період з 13.03.2017 по 17.03.2017 року зареєстровано 121 звернення від громадян, у тому числі: у бюро Ужгородського МЦ –  28, Мукачівського МЦ – 31, Хустського МЦ –  62.
   
Після проведення відповідної перевірки наданих громадянами документів для  12 осіб (у тому числі: 7 – малозабезпечених, 1 – учасника АТО, 3 – інвалідів, 1 – особи, яка підпадає під дію ЗУ «Про ветеранів війни та їх соціальний захист)  призначено адвокатів для захисту їхніх інтересів.

Виїзне консультування на Іршавщині

ocij 2    У четвер, 16 березня,  директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець, начальник Головного територіального управління юстиції Руслана Натуркач, директор Мукачівського МЦ Костянтин Молнар, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Мирослава Пилипчинець та начальник Іршавського бюро правової допомоги Роман Мешко провели виїзний прийом громадян на базі Осійської сільської ради.

Детальніше...

Підсумки моніторингу застосування нового кримінально-процесуального кодексу представили в Ужгороді

DSC04053    У вівторок, 14 березня, в Ужгороді  презентували підсумки «Моніторингу реалізації нового КПК України», який проводився в судах м. Київ. Захід відбувся за ініціативи Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та за підтримки Ради Європи в рамках проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Детальніше...

Як поділити майно подружжю - консультація правника

podil majna    15 березня, з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги, директор Михайло Давиденко та працівники Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзний прийом громадян у дистанційному консультаційному пункті на базі ЦНАП Невицької сільської ради. На прийом звернулося четверо громадян, які потребували правові консультації з таких питань: оформлення спадщини, перерахунок пенсії, розподіл майна подружжя тощо.

Детальніше...

Правова освіта та консультування краян

prav 1    Упродовж минулого тижня, з 6 по 10 березня, фахівці Ужгородського, Мукачівського, Хустського місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги провели низку правопросвітницьких заходів, виїзних прийомів, консультувань громадян, вуличних інформувань тощо.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Як приватизувати земельну ділянку, яка знаходиться в користуванні
 2. Актуальні питання правничого життя країни обговорили під час V Східноукраїнського юридичного форуму АПУ у Харкові
 3. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 06.03.2017 по 10.03.2017 року
 4. Успішні справи
 5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №22
 6. Як запобігти порушенням прав людини, радилися учасники зустрічі в Регіональному центрі
 7. Пільги, передбачені для учасників АТО
 8. Основні напрями діяльності міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ, - стратегічне обговорення
 9. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 27.02.2017 по 03.03.2017 року
 10. Як налагодити співпрацю з органами державної влади, ГО та ЗМІ, обговорювали учасники тренінгу з комунікації
 11. Нова Методика для розрахунку послуг адвокатів
 12. Перша група учасників програми «Адвокат Майбутнього» розпочала навчання
 13. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 20.02.2017 по 24.02.2017 року
 14. Консультування та правопросвітництво
 15. Зустріч із працівниками районних держадміністрацій
   
   
   

career

   
OnLine
   
   
   
   
   
OnLine
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0231735
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
500
385
3432
167271
19269
16113
231735
Ваш IP: 50.16.97.96
Время: 2017-03-24 08:02:13
   
© 2015-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua