Регіональний центр з НВБПД у Закарпатській області змінив елетронну пошту. Нова електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Регіональний центр з НВБПД у Закарпатській області змінив контактний номер телефону Київстар. Новий контактний номер - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.7-628-50-34

 

Законодавство!  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Спільний прийом

SDC13460    У середу, 19 липня, в Хустському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги був проведений спільний прийом громадян директором Регіонального центру з надання БВПД Василем Попадинцем спільно з начальником ГТУЮ в Закарпатській області Русланою Натуркач.
    За правовою допомогою звернулося 7 місцевих мешканців з питань щодо порядку перерахунку пенсії за віком, зарахування часу навчання до спеціального та страхового стажу, порядку прийняття спадщини за законом, порядку користування земельною ділянкою, порядку притягнення до адміністративної відповідальності, порядку приватизації земельної ділянки, оформлення спадщини на батьківський вклад. Усім особам, які побували на прийомі, було надані вичерпні правові консультації.

Детальніше...

Консультування та правопросвітництво розширюють доступ до правової допомоги

inf 4   З метою забезпечення рівного доступу до правосуддя та правової допомоги найбільш незахищених верств населення, а також мешканців сільської місцевості фахівці місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Закарпатті проводять активну правопросвітницьку роботу та консультування громадян.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №26

digest banner    Вийшов 26-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні. У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 03.07.2017 - 07.07.2017 року

buro pd    У бюро правової допомоги за період з 03.07.2017 - 07.07.2017року зареєстровано 132 звернення від громадян, у тому числі: у бюро Ужгородського МЦ – 48, Мукачівського МЦ – 26, Хустського МЦ – 74.
 Після проведення відповідної перевірки наданих громадянами документів для 7 осіб ( у тому числі, 5 малозабезпечених, 1 – інваліда, 1 ветерани війни та особи на яких поширюється дія ЗУ «Про статус ветерані війни, гарантії їх соціального захисту» (УБД), призначено адвокатів для захисту їхніх інтересів.

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН! Конкурс на навчання для громадських радників

uvg konkursЯкщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України,дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Детальніше...

Успішні результати роботи відділу представництва Мукачівського місцевого центру з надання БВПД

Lendjel    До Мукачівського МЦ звернулася малозабезпечена особа В. з проханням призначити йому адвоката для представництва його інтересів у справі про захист прав споживачів. Центром було прийнято рішення щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги та видано доручення головному спеціалісту відділу представництва Василю Лендєлу. 
   Як з’ясувалося під час перевірки документів, клієнту В. у грудні 2016 року працівниками Мукачівського УЕГГ ПАТ «Закарпатгаз» було демонтовано лічильник газу для проведення періодичної повірки, про що було складено відповідний акт. На початку січня 2017 року клієнт В. отримав довідку про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки. Чоловік стверджував, що по сьогоднішній день йому не встановлено ні відремонтованого лічильника, ні нового лічильника газу.

Детальніше...

Робоча зустріч із партнерами

Pirchak    У четвер, 6 липня, в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області відбулася робоча зустріч директора Василя Попадинця з директором МФ «Регіон Карпат» Альбертом Пірчаком та юристом Віталієм Варцабою.  
    Метою зустрічі стало обговорення розроблення спільних методичних рекомендацій для адвокатів при наданні ними правової допомоги шукачам притулку - своєрідного алгоритму дій, де чітко буде прописано, які питання повинен задавати адвокат особі, аби з’ясувати чи є вона шукачем притулку в Україні, та яку правову допомогу потребує. Опитувальник слід виготовити на декількох іноземних мовах, якими здебільшого розмовляють втікачі з Азії, Сирії, В’єтнаму тощо. 

Детальніше...

Більше статей...

 1. В обласній раді відбулася робоча зустріч з питань розширення доступу нацменшин до безоплатної правової допомоги
 2. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 26.06.2017 - 30.06.2017 року
 3. Семінар-навчання працівників місцевих центрів з надання БВПД
 4. Публічна презентація діяльності Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області за І-е півріччя 2017 року
 5. Робоча зустріч з адвокатами
 6. Гарантії працевлаштування для молоді
 7. Представники Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини провели консультування у Регіональному центрі
 8. До уваги громадських організацій! Термін перереєстрації закінчується!
 9. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 19.06.2017 по 23.06.2017 року
 10. Ключові результати та актуальні питання надання БПД в Україні представлено на колегії Мін’юсту
 11. Як визнати заповіт недійсним, консультує фахівець Виноградівського бюро правової допомоги
 12. Про інтеграцію ВПО в територіальні громади говорили учасники круглого столу
 13. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №25
 14. Статистичні дані роботи бюро правової допомоги на Закарпатті з 12.06-16.06.2017 року
 15. Як подолати труднощі при захисті прав біженців, радилися учасники презентації моніторингу реадмісії в Україні
   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   
   

До нас завітало відвідувачів -  

0322294
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
451
490
1764
261631
17381
28150
322294
Ваш IP: 213.180.203.5
Время: 2017-07-26 21:32:53
   
© 2015-2017 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua